Matič: Na tohle není omluva

41

Nemanja Matič se realisticky vyjádřil ke včerejšímu výkonu hráčů United, kteří neprošli do dalších bojů v rámci Ligy mistrů, když vypadli se španělskou Sevillou.

Na tohle není omluva. Čekal nás velký zápas a po utkání s Liverpoolem jsme do něj šli plní sebevědomí, ale Sevilla hrála lépe než my a postup si zasloužili. Musíme na to zapomenout. Pouze se podívat na chyby, které jsme udělali a snad se z nich poučit do příště. Teď už se musíme soustředit na další utkání v rámci FA Cupu, což je pro nás důležité.

V něm se střetnou na Old Trafford s Brighton and Hove Albion, přičemž Matič nabádá k rychlé aktivaci všech sil.

Musíme se soustředit na Brighton, protože jsou dobrým týmem a my musíme vyhrát. Zároveň víme, že naši fanoušci jsou nyní znepokojeni, takže se musíme dostat na vítěznou vlnu. V sobotu je zápas a život jde dál. To je fotbal a tak to musíme brát.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMourinho po vypadnutí z Ligy Majstrov
Ďalší článokReview: Manchester United – Sevilla 1:2
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!