Mourinho: Věřím v progres Marcuse

17

Manažer José Mourinho se před utkáním s Crystal Palace nechal slyšet, že dvacetiletému útočníkovi bezmezně věří.

Střelec deseti branek a autor osmi asistencí byl předmětem rozhovoru s portugalským manažerem, který si na mladíkovi váží především jeho univerzálnosti v útoku.

Skvělé na něm je, že může hrát hned na třech pozicích v útoku, přičemž je hodnotný také na lavičce, jelikož nám dodává klid. Je to skvělý kluk. Je pokorný a jeho šance se stále zlepšovat jsou neomezené.

Rashford naposledy nastoupil do soutěžního utkání v lednu proti Yeovillu, nicméně podle manažera to nijak neohrozí jeho účast na Mistrovství světa.

Pokud mu trenér národního týmu věří, vybere jej. Nezáleží na tom, zda hraje, či ne. Marcus je navíc vždy nominován. Dlouho nebyl zápas, v němž by buď nehrál, či nebyl nominován alespoň na lavičku náhradníků.

Mourinho se také vyjádřil k jeho počátkům v dresu Manchesteru United.

Protože měl tak skvělý start, lidi od něj očekávají, že bude hrát více, že bude střílet více branek a že bude podávat lepší výkony. Ale to není tak jednoduché. V jeho věku dělá víc než dost. Zkušenosti, které na této úrovni sbírá, jsou také dostatečné a o jeho budoucnosti můžeme jen přemýšlet.

zdroj: manutd.com  ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVIDEOPreview: Crystal Palace – Manchester United
Ďalší článokSúťaž: Tipuj strelca prvého gólu v derby na Old Trafford
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!