27/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Lindelof: V United jsem se stal lepším hráčem

Byť je švédský obránce Victor Lindelof na Old Trafford stále relativně krátkou dobu, už nyní na sobě, dle svých slov, registruje progres.

Hned v posledních třech utkáních nastoupil tento mladý obránce v základní sestavě, přičemž mu ve všech případech dělal parťáka Chris Smalling. Že tato spolupráce funguje výtečně, potvrzuje skutečnost, že ve všech těchto zápasech inkasovali svěřenci Mourinha pouze jednou.

Jsem rád, že můžu jakkoliv pomoct týmu. Jako hráč chcete hrát co nejvíc a právě to se mi poslední dobou děje. Jsem tedy rád za to, že týmu mohu pomáhat na trávníku. Myslím, že posledních pár měsíců bylo dobrých. Kamkoliv přijdete, tak potřebujete čas na adaptaci, ale právě nyní se cítím fajn.

Každý den tvrdě trénuji. Chci být na trávníku, a proto se snažím ze všech sil. A myslím si, že jsem se od svého příchodu stal lepším hráčem. Typově jsem stejný, ale posunul jsem se v řadě věcí. Posunuji se každý den.

Třiadvacetiletý Lindelof svůj progres připisuje také na účet Josého Mourinha a jeho trenérského týmu.

Máme tady spoustu skvělých hráčů, díky nimž se na tréninku naučíte spoustu nových věcí. Ale pak tu je i trenérský tým, který mi rovněž ve spoustě věcí pomáhá.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!