Lindelof: V United jsem se stal lepším hráčem

41

Byť je švédský obránce Victor Lindelof na Old Trafford stále relativně krátkou dobu, už nyní na sobě, dle svých slov, registruje progres.

Hned v posledních třech utkáních nastoupil tento mladý obránce v základní sestavě, přičemž mu ve všech případech dělal parťáka Chris Smalling. Že tato spolupráce funguje výtečně, potvrzuje skutečnost, že ve všech těchto zápasech inkasovali svěřenci Mourinha pouze jednou.

Jsem rád, že můžu jakkoliv pomoct týmu. Jako hráč chcete hrát co nejvíc a právě to se mi poslední dobou děje. Jsem tedy rád za to, že týmu mohu pomáhat na trávníku. Myslím, že posledních pár měsíců bylo dobrých. Kamkoliv přijdete, tak potřebujete čas na adaptaci, ale právě nyní se cítím fajn.

Každý den tvrdě trénuji. Chci být na trávníku, a proto se snažím ze všech sil. A myslím si, že jsem se od svého příchodu stal lepším hráčem. Typově jsem stejný, ale posunul jsem se v řadě věcí. Posunuji se každý den.

Třiadvacetiletý Lindelof svůj progres připisuje také na účet Josého Mourinha a jeho trenérského týmu.

Máme tady spoustu skvělých hráčů, díky nimž se na tréninku naučíte spoustu nových věcí. Ale pak tu je i trenérský tým, který mi rovněž ve spoustě věcí pomáhá.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokBoss pred zápasom s Crystal Palace
Ďalší článokVIDEOPreview: Crystal Palace – Manchester United
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!