Shearer chváli Lukakua za výkon proti Chelsea

15
Alan Shearer pundit studio

Bývalý anglický kanonier a súčasný športový pundit Alan Shearer pochválil Romala Lukakua za jeho fantastický výkon v poslednom zápase proti Chelsea.

Belgický ´tank´ sa najskôr postaral o vyrovnávajúci gól na 1:1, aby následne v druhom polčase perfektným centrom našiel hlavu Jesseho Lingarda, ktorý strelil víťazný gól. Shearer označil Lukakov výkon za brilantný a na ihrisku patril medzi rozdielových hráčov.

Jeho výkon v prvom polčase bol excelentný. Bol to veľký zápas a ešte väčší zápas pre Lukakua. On bol však silný a predviedol brilantný výkon. Bol agresívny na lopte, do každého súboja išiel naplno, snažil sa vybojovať a podržať loptu. Obrancom spôsoboval obrovské problémy a keď strelil vyrovnávajúci gól, jeho sebavedomie dosahovalo veľkých výšin. V pokutovom území bol vždy tam, kde mal byť. Ukázal svoj silný fyzický fond a výborné odhodlanie. Toto sme od neho nevideli dlhú dobu, ale proti Chelsea bol vo vynikajúcom móde, bolo veľmi náročné ho zastaviť. Takéto výkony musí podávať častejšie, a hlavne v týchto dôležitých zápasoch proti všetkým deviatim veľkým tímom v Premier League.

zdroj: Sky Sports

Predchádzajúci článokPLIC: United – Villarreal B 0:2
Ďalší článokKto na konci sezóny opustí Old Trafford?
United registrujem od roku 1998 a medzi mojich najobľúbenejších hráčov patrí zlatá generácia z Class of 92 na čele s legendárnym Sirom Alexom Fergusonom, na ktorej som od detstva ešte ako mladý futbalista vyrastal. Ďalej to bol Wayne Rooney, Rio Ferdinand, Nemanja Vidič, či Patrice Evra. United obdivujem kvôli histórii, legendám a tradíciám. Fanúšikovskej činnosti spojenej s vedením fanstránky, organizáciou zrazov a výjazdov na futbal do Anglicka sa venujem približne od roku 2007. Od roku 2010 prevádzkujem projekt Devilpage.cz & Devilpage.sk, ktorého najväčšou výzvou je spájať komunitu českých a slovenských fanúšikov MUFC.