PLIC: United – Villarreal B 0:2

Manchester United U23 nestačil ve čtvrtfinále Premier League International Cupu na Villarreal B, kterému na domácím hřišti podlehl 0:2.

Hráči domácího Manchesteru United v prvním poločase předváděli dobrý výkon a dostali se do několika slibných šancí. V 5. minutě utkání nepřesně střílel Tosin Kehinde, který se opřel do míče po přihrávce uzdraveného Calluma Gribbina. Branku hostů netrefil ani o pár okamžiků později Devonte Redmond. Další šanci připravil Tahith Chong pro Kehindeho a proti střele Ethana Hamiltona musel zasahovat brankář Jose Antonio Martinez. Španělský brankář předvedl nejlepší zákrok utkání proti střele Chonga.

Hned v úvodu druhého poločasu však pro domácí přišla studená sprcha. Nejprve v 48. minutě utkání Adrian Dalmau vystihl nepřesnou přihrávku Dearnleyho, obešel obránce Williamse a chytrou střelou překonal Kierana O’Haru v brance United – 0:1. O dvě minuty později nedokázal Luca Ercolani odvrátit míč do bezpečí, čehož využil Pedro Martinez, jenž navýšil vedení španělského celku – 0:2. Od třetí branky zachránil United skvělým obranným zákrokem Devonte Redmond. V závěru utkání se ještě dostal ke střele Hamilton, ale ani on nedokázal hostujícího brankáře překonat. Utkání tak skončilo vítězstvím Villarrealu B 2:0, který postoupil do semifinále soutěže. Manchester United U23 v soutěži končí.