27/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Old Trafford přivítá Bolta i Williamse

V rámci fotbalové nadace pod záštitou UNICEF si v divadle snů zahraje dvojice světově známých osobností, sprinter Usain Bolt a zpěvák Robbie Williams.

Týmy, které se utkání zúčastní, budou vést právě tyto celebrity, přičemž jamajský sprinter bude lídrem světového výběru a anglický zpěvák pak své rodné vlasti. Oba týmy budou složeny z bývalých fotbalových hvězd a celebrit. Potvrzené jsou zatím jména jako Maradona, Luis Figo, Ronaldinho, Will Ferrell, či Woody Harrelson. K utkání, jež se odehraje 10. června, se Bolt vyjádřil následovně:

Stát se profesionálním fotbalistou je můj sen, takže zahrát si v červnu na Old Trafford proti největším fotbalovým hvězdám je pro mě zážitek. Užiji si všechno to napětí, nicméně Robbie a jeho anglický tým jsou prošpikovaní velkými jmény, takže to nebude nic lehkého. Mimochodem, pokud se mi podaří skórovat, tak už mám připravenou speciální oslavu. Budeme k neporažení. A především tato nadace v čele s UNICEF se snaží změnit život tisíců dětí, takže se na to všichni těšíme.

K této události se pochopitelně vyjádřil i zpěvák a zároveň ambasador UNICEF a spoluzakladatel nadace Robbie Williams.

Jsem rád, že tato nadace je zpátky. A je to o to lepší, že se ve výběru světa ukáže i Usain Bolt. Těším se, až 10. června povedu anglický výběr na Old Trafford. Bude to zápas jako žádný jiný. A pomůžeme tím dětem v nouzi po celém světě.

Na pomoc dětem pak půjdou všechny peníze vybrané touto událostí.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!