U18: United – Everton 4:1

Manchester United U18 zvítězil v 16. kole Premier League U18 nad Evertonem U18 4:1 a nadále vévodí ligové tabulce.

Manchester United do utkání vstoupil aktivně a blízko vstřelení branky byl v úvodních minutách utkání Aidan Barlow. V 11. minutě se už domácí mohli radovat a to když centr Barlowa zpracoval Mason Greenwood a střelou zblízka překonal hostujícího brankáře – 1:0. United nadále pokračovali v útočení, ale v dalších šancích opět selhal Barlow a o chvíli později i James Garner. V 25. minutě musel ze hřiště Nishan Burkart, kterého nahradil Largie Ramazani. Evertonu se podařilo vyrovnat v 31. minutě utkání. Obránce Nathan Moore našel v pokutovém území Ellise Simmse, který překonal Matěje Kováře v brance United – 1:1. Vedení Evertonu ale netrvalo příliš dlouho. O pouhou minutu později se totiž po pěkné práci Brandona Williamse prosadil střídající Largie Ramazani – 2:1. V 41. minutě utkání domácí přidali další branku, tentokrát se krásnou střelou z dálky prosadil James Garner – 3:1. V závěru poločasu ještě stejný hráč nastřelil břevno hostující branky.

V druhém poločase hráči Manchesteru United pokračovali v dobrém výkonu, nicméně další branky se dočkali až v 78. minutě utkání, když se podruhé v utkání prosadil Mason Greenwood. Manchester United se tak díky jasné výhře nadále udržel v čele ligové tabulky.