Matič: Společně dokážeme velké věci

8

Nemanja Matič tvrdí, že on a jeho spoluhráči jsou na dobré cestě dokázat velké věci.

Srbský záložník, který se napevno usadil v základní sestavě United od svého letního příchodu z Chelsea, se nedávno rozhovořil pro magazín United Inside. V rozhovoru mimo jiné tvrdil, že sebevědomí hráčů v červených dresech roste den za dnem.

Myslím, že jsme se zlepšili. Premier League je náročná soutěž a je velmi těžké v ní vyhrát každé jedno utkání, ale coby tým se zlepšujeme a v budoucnu můžeme dokázat velké věci. Jsem spokojen s týmem a s tím, jak pracuje. Jsem si jist, že něco vyhrajeme už tuto sezonu a v budoucnu jakbysmet.

Ale je třeba taky být upřímný. Samozřejmě jsme měli několik skvělých zápasů, ale měli jsme jich i několik špatných. Musíme se zlepšovat – společně. Stále je před námi Liga mistrů a FA Cup. Vyhrát ligu je velmi těžké, protože konkurence je obrovská, ale bojovat do samého konce budeme i v ní.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokRooney o svojom návrate do Evertonu
Ďalší článokVIDEOPreview: Manchester United – Chelsea
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!