U19: Liverpool – United 2:0

Manchester United U19 končí v osmifinále UEFA Youth League, když podlehl Liverpoolu U19 2:0.

Domácí Liverpool vstoupil do utkání skvěle a už v 11. minutě utkání se dostal do vedení a to když se po centru Neco Williamse hlavičkou prosadil Ben Woodburn – 1:0. Domácí byli nadále aktivnějším týmem a do dalších šancí se nejprve dostal Curtis Jones a poté opět Woodburn, který pálil nad branku Alexe Fojtíčka. Manchester United si největší šanci prvního poločasu připravil v 39. minutě utkání a to když po průniku Ethana Lairda se ke střele dostal Tahith Chong, polský brankář Kamil Grabara už byl překonán, ale míč se zastavil o tyč domácí branky. O chvíli neuspěl ani Joshua Bohui, jehož střela se nevešla mezi tři tyče liverpoolské branky.

Ve druhém poločase se United pokoušeli o vyrovnání, ale střelu Aidana Barlowa brankář Grabara pěkným zákrokem zneškodnil. O chvíli později neuspěl ani Tahith Chong, který nedokázal využít nepovedené rozehrávky domácího brankáře. Na druhé straně střílel vedle Dixon-Bonner a střela Jonese protáhla Fojtíčka v brance United. Blízko vyrovnání byl Ro-Shaun Williams, který však po centru Angela Gomese hlavičkoval přímo do brankáře Grabary. Rozhodující okamžik přišel v 77. minutě utkání a to když Ben Woodburn uvolnil střídajícího Rafaela Camacha, jenž poslal míč za záda Fojtíčka – 0:2. V závěru utkání Manchester vrhl všechny síly do útoku, ale ani střídající hráči Nishan Burkart a D’Mani Mellor už na konečném výsledku a postupu Liverpoolu do čtvrtfinále UEFA Youth League nic nezměnili.