U23: United – Chelsea 0:4

Manchester United U23 pokračuje v nepovedených výkonech, když v 17. kole Premier League 2 prohrál na domácím hřišti s Chelsea U23 vysoko 0:4.

V úvodu utkání přitom United nezačali vůbec špatně. Střela Joshua Bohuie jen o kousek minula hostující branku a střelu Camerona Bortwick-Jacksona musel brankář Jamie Cumming vyrazit mimo tři tyče. V 10. minutě utkání však udeřili hosté. Juan Familio-Castillo po pěkné individuální akci překonal Kierana O’Haru v brance United – 0:1. O chvíli později musel O’Hara zasahovat proti tečované střele Jamese a následně měl trochu štěstí, když hlavičkující Daishawn Redan minul domácí branku. United se snažili o vyrovnání a neměli k němu daleko a to když Ethan Hamilton svojí střelou z dálky zaměstnal Cumminga v brance Chelsea. Hostující brankář musel o několik minut později vytáhnout parádní zákrok proti šanci Tahitha Chonga. Po rohovém kopu Angela Gomese neuspěl ani hlavičkující Borthwick-Jackson. V závěru poločasu domácí stupňovali svůj tlak, ale neujala se ani střela Olosundeho a Dearnleyho. První poločas tak skončil hubeným vedením hráčů Chelsea.

Hned v úvodu druhého poločasu, konkrétně v 49. minutě utkání, hosté navýšili své vedení. Po akci Harveyho St. Claira se střelecky prosadil Kylian Hazard – 0:2. Po hodině hry to s domácími vypadalo ještě hůř – Luke McCormick předložil míč pro Jamese, který navýšil vedení svého týmu už o tři branky – 0:3. Manchester United se do žádných dalších výraznějších šancí nedostával a konečnou podobu výsledku dal v 78. minutě Harvey St. Clair – 0:4. Manchester United U23 tak po další porážce nadále zůstává v ligové tabulce na posledním místě.