Lukaku: Vyhrávat trofeje je mým úkolem

2

Romelu Lukaku byl včera zvolen hráčem utkání, když dvěma brankami se zasloužil o vítězství nad Huddersfieldem v poměru 2:0.

S 81 % všech hlasů tak včerejšímu hlasování dominoval, když až s velkým odstupem odsunul na druhé místo Scotta McTominaye (10 %) a na třetí Chrise Smallinga (9 %). První branka pak ve včerejším utkání v rámci FA Cupu znamenala již dvacátou v této sezoně, načež Belgičan otevřel účet i do třetí desítky.

Tohle dělám už roky. Pracuji na tom stále a na konci dne si vždy říkám, že jsem v Manchesteru United a vyhrávat trofeje je mým úkolem. Jako tým jsme se včerejškem spokojení. Nedávno jsme totiž měli proti Huddersfieldu náročné utkání v rámci Premier League, takže každý už od samotného začátku byl na to připraven.

Lukaku svými góly prodloužil sérii, při níž skóroval v rámci FA cupu v posledních deseti utkáních v řadě. Na tuto sérii by pak pochopitelně rád navázal i v jiném pohárovém utkání, a to proti Seville v Lize mistrů.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHodnotenie: Huddersfield – Manchester United
Ďalší článokMourinhova reakcia na víťazstvo v FA Cupe
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!