Lingard chce v rámci FA Cupu pokračovat ve střílení branek

10

Jesse Lingard v dosavadním ročníku FA Cup vstřelil branku zatím v každém utkání a není divu, že v tomto trendu hodlá pokračovat.

Jak Yeovill, tak také Derby County inkasovali po gólu z nohy tohoto ofenzivního Angličana a s celkovými dvanácti brankami v sezoně se Lingard může považovat za jednoho z nejlepších střelců v týmu. I s dosavadním počtem branek však není Angličan zcela spokojen, když se vyjádřil ke svému předsezónnímu cíli následovně:

Je to osobní, ale jsem blízko. A do konce sezony ještě zbývá dost zápasů. Mým prvotním cílem pro tuto sezonu bylo střílet více branek, což se mi daří, tak snad v tom budu pokračovat i nyní v poháru.

Konkrétně v něm se mu daří, když to byl právě on, kdo rozhodl svým gólem finále FA Cupu v roce 2016 proti Crystal Palace. Nyní se však svěřenci Mourinha utkají s Huddersfieldem, který rozhodně nepodcení.

Už jsme u nich letos hráli a tak známe atmosféru, kterou dokáží udělat, stejně jak agresivně dokáží hrát. Ale vypořádali jsme se s ní i posledně a není důvod, proč tak neučinit znovu.

V tomto vyjádření se Lingard opíral především o fakt, že Alexis Sanchez byl při posledním střetu s Huddersfieldem faulován sedmkrát, což je víc faulů, než kolik zaznamenal kterýkoliv jiný hráč v rámci Premier League.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokOd fanúšika: Dopláca Manchester United na Mourinhovu taktiku?
Ďalší článokMourinho pred zápasom s Huddersfield Town
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!