Sánchez trhá mimofotbalové rekordy

15

Alexis Sánchez se od svého přestupu stal marketingovou hvězdou číslo jedna, když nejen, že jeho dresy se staly nejprodávanějšími, ale také jeho jméno projelo sociálními sítěmi jako uragán.

K přestupu ve vztahu k mimofotbalovým aktivitám se generální ředitel United Ed Woodward vyjádřil následovně:

Alexis Sanchez překonal dosavadní rekord v počtu prodaných dresů o trojnásobek. A taky tato hráčská výměna zaznamenala zajímavé fakty ve světě sociálních sítí. Na Instagramu se jednalo o dosud největší příspěvek, který zaznamenal dva miliony ‚lajků‘ a komentářů, přičemž byl i nejsdílenějším a ‚retweetovaným‘ příspěvkem.

Woodward také porovnal přestup čilského fotbalisty s doposud nejdražším hráčem světa Brazilcem Neymarem.

Téma #Alexis7 bylo zároveň jedním z nejdiskutovanějších na světě. V porovnání s doposud nejdražším přestupem Neymara z Barcelony do PSG bylo oznámením příchodu Sancheze vygenerováno o 75% více interakcí.

zdroj: skysports.com, blamefootball.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVIDEO + FOTO Report zo zimného zrazu
Ďalší článokBoss chce poraziť ´Straky´ z Newcastlu
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!