U18: United – Derby County 6:3

Mladíci Manchesteru United U18 ve 14. kole Premier League U18 porazili Derby County U18 v divokém utkání 6:3 a nadále drží první místo v ligové tabulce.

Domácí Manchester United se do vedení dostal už v 16. minutě utkání a to když Jimmy Garner dopravil za záda hostujícího brankáře střelu Millena Baarse – 1:0. Za hosty zahrozil Jayden Mitchell-Lawson, jenž trefil tyč branky, kterou opět hájil slovenský brankář Alex Fojtíček. V nastaveném čase prvního poločasu United navýšili své vedení a to když se střelecky prosadil Mason Greenwood – 2:0.

V 60. minutě přidal třetí branku střídající Nishan Burkart, který překonal brankáře Yatese po přihrávce Greenwooda – 3:0. Manchester byl při chuti, ale Derby se podařilo snížit. V 70. minutě utkání si nejlepší střelec Derby County Jason Knight zpracoval míč na prsa a přízemní střelou překonal Fojtíčka – 3:1. O dvě minuty později už ale opět skórovali United. V 72. minutě si střelu Burkarta srazil do vlastní sítě Callum Minkley – 4:1. O další dvě minuty později, v 74. minutě utkání, připravil Puigmal dobrou střeleckou pozici pro Greenwooda a ten vsítil svojí druhou branku v utkání – 5:1. Derby County ale o několik minut později dvakrát odpovědělo. Nejprve v 77. minutě překonal Fojtíčka Keiron Proctor (5:2) a o minutu později i Ayomide Jibodu (5:3). Konečnou podobu výsledku dal v 90. minutě utkání Nishan Burkart – 6:3. Manchester United si díky výhře upevnil vedení v ligové tabulce.

45. a 74. Greenwood, 60. a 90. Burkart, 16. Garner, 72. Minkley vlastní – 69. Knight, 77. Proctor, 78. Jibodu