Young: S utkáním nejsme spokojeni

32

Ashley Young je stejně jako většina hráčů znepokojena prohrou s londýnským Tottenhamem, nicméně dodává, že se všichni jako tým musí odrazit ode dna.

Brzký gól soupeře rozhodil svěřence José Mourinha, kteří se už do zápasu dostávali těžko a nakonec si z hlavního města odvezli prohru v poměru 2:0. Na tuto porážku Young zareagoval následovně:

Jsme znepokojeni tím, že jsme inkasovali tak brzy. A pak do poločasu ještě jednou na 2:0. Pak už se jen těžko dostáváte do utkání proti soupeři, jakým je Tottenham. Věděli jsme, že to bude těžký zápas, nicméně pokud by se nám podařilo branku vstřelit, byla by to úplně jiná pohádka. Ale to se nestalo, takže s utkáním spokojeni nejsme.

O víkendu nás čeká další náročné utkání. Musíme se probrat, odrazit se ode dna a pokračovat dále.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHodnotenie: Tottenham Hotspur – Manchester United
Ďalší článokPreview: Manchester United – Huddersfield
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!