Boss k porážce s Tottenhamem

133

José Mourinho se vyjádřil ke včerejší porážce s londýnským Tottenhamem a především špatnému výkonu většiny hráčů.

Neobyčejný gól Tottenhamu
Všechno to začalo tím neobyčejným gólem. Branka obdržená takto po pár vteřinách má velký dopad na hru a Tottenham pak mohl hrát hru, jakou chtěl. A hráli jsme proti velmi dobrému týmu. Obě branky byly směšné, i ta druhá. Ta první se nicméně stala po souhře několika chyb. Věděli jsme, že to tak Tottenham, respektive Harry Kane, zahrát umí, ale nekontrolovali jsme to a ztratili míč, Byl to velmi blbý gól.

Nechali jsme je hrát
Na branku jsme ale po deset až patnáct minut dobře reagovali a dobře centrovali do vymezeného území. Mentálně nás však srazila druhá obdržená branka a Tottenhamu tak dala příležitost hrát tak, jak chtěl. Snažili jsme se, ale za stavu 2:0 měli osud utkání ve svých rukou. Lukaku pak mohl snížit na 2:1, ale hodně šancí měl i Tottenham.

Vyhlížení poločasové přestávky
Chtěl jsem si připravit, co řeknu týmu. A když přišli, řekl jsem přesně to, co jsem chtěl. S Fellainim to byl nešťastný pokus, protože jsem chtěl změnit dynamiku v týmu, ale on se nakonec drobně zranil.

Výkon Alexise
Tvrdě dřel, ale vývoj utkání byl proti němu. V druhém poločase jsem mu udělil pozici, v níž by byl blíže Lukakuovi, ale to se snažil hru až moc organizovat. Ale odevzdal všechno, měl příkladný přístup a pro mě to je dobré znamení.

Zranění Fellainiho
Odešel, protože měl něco s kolenem. Bohužel pro něj a bohužel pro mě. Přišel na hřiště plný entuziasmu, ale pak si udělal něco s vazy. Nemyslím si, že je to něco velkého, ale měl jsem pocit, že nemůže pokračovat. Pogba pak zraněný nebyl, jen jsem jej chtěl vystřídat za Fellainiho, abych měl na hřišti odlišného hráče s odlišným způsobem hry.

Budeme bojovat
Prohráli jsme. Vždycky jsem říkal, že lídr tabulky s tímto náskokem může hrát mnohem klidněji. Vím to, sám jsem v této pozici několikrát byl. Hrajete v klidu a necítíte tlak. Víte, že vaši soupeři dříve či později ztratí a vy máte vše ve svých rukou. Sezona nám končí na Old Trafford zápasem proti Watfordu, nicméně náskok na lídra byl už velký před tímto zápasem. Nyní ale musíme bojovat s Chelsea, Spurs, Liverpoolem a Arsenalem o umístění.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokU23: United – Tottenham 1:3
Ďalší článokReview: Tottenham – Manchester United 2:0
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!