U23: United – Tottenham 1:3

Manchester United U23 prohrál v 15. kole Premier League 2 na domácí půdě s Tottenhamem U23 1:3 a po třetí ligové porážce v řadě klesl na poslední místo ligové tabulky.

V sestavě United se poprvé v Premier League 2 objevili Tahith Chong a Lee O’Connor. Do první šance utkání, které se hrálo na Old Trafford, se dostal domácí záložník Ethan Hamilton, když střelou z dálky otestoval pozornost brankáře Alfie Whiteman v brance Spurs. V 35. minutě utkání domácí obránce Tyrell Warren fauloval v pokutovém území Kazaiaha Sterlinga a rozhodčí nařídil pokutový kop. K jeho exekuci se postavil sám Sterling, který však nechal vyniknout brankáře Joela Castra Pereiru v brance United. Těsně před koncem prvního poločasu hlavičkoval po centru Warrena Indy Boonen, ale orazítkoval pouze břevno hostující branky. První poločas tak skončil bezbrankovou remízou.

V 50. minutě utkání se United dostali do vedení a to když Tahith Chong vystihl nepovedenou přihrávku obránce Tottenhamu a následně s ledovým klidem prostřelil Whitemana – 1:0. United se však z vedení neradovali příliš dlouho. V 59. minutě využil nedůslednost obrany domácích Keanan Bennetts, který vyrovnal – 1:1. O tři minuty později využil Jack Roles velké hrubky brankáře Pereiry, kterého obral o míč a následně jej dopravil do prázdné branky – 2:1. Konečnou podobu výsledku dal v 70. minutě Kazaiah Sterling, který si naběhl za obranu Manchesteru United střelou pod břevno skóroval – 3:1. Manchester United prohrál již třetí ligový zápas v řadě a v tabulce klesl na poslední místo, kdy jej přeskočil právě Tottenham.