McClaren chválí Jessieho Lingarda

34

Bývalý anglický manažer Steve McClaren, který mimo jiné trénoval reprezentační výběr Anglie, je uchvácen letošní skvělou formou Jessieho Lingarda a pozitivním dopadem Josého Mourinha na hru manchesterského odchovance.

Můžete na něm vidět jeho obrovský potenciál, který nyní naplňuje. Jeho hra je opravdu unikátní. S balonem i bez něj je neustálou hrozbou pro soupeře. S míčem je pravděpodobně ještě rychlejší než bez něj. Přehrává protihráče, dokáže na gól přihrát i ho střelit a udělat rozdíl v zápase. Skvěle si plní i své obrané povinnosti, kde je vidět jeho neskutečný zápal pro hru. Pro mě je to v této sezoně hráč s jednoznačně největším progresem v celé soutěži. Určitě bychom měli za Lingardův vzestup poděkovat Mourinhovi. Jako manažer má hráče pod neustálým dohledem a pomáhá mu stát se superhvězdou. Guardiolovi se to povedlo s Raheemem Sterlingem, dokázal hru týmu přizpůsobit Sterlingově hře. Vždy to byla otázka zda se s Lingarda může stát koncový, rozdílový hráč a pod Mourinhem se mu to daří

zdroj: www.skysports.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokFotoreport z nedeľného tréningu 28.01.2018
Ďalší článokZimný zraz fanúšikov: Indoor Devilpage Cup 2018
Kempes9
Pocházím z Příbrami, ale momentálně žiji v Praze. Vystudoval jsem Policejní akademii a pracuji v oblasti technologické dokumentace staveb. United fandím od mala, protože jsem jiný klub neznal. Mezi mé oblíbené hráče patřili Ruud van Nistelrooy, Rio Ferdinand a samozřejmě Crisitano Ronaldo. Klub podporuji celý život a jsem jedním z těch, co United ze zásady nekritizují. Mezi mé další oblíbené sporty patří hokej a MMA.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!