Carrick je z návratu na trávník nadšen

2

Michael Carrick se poprvé od loňského září zúčastnil utkání a kromě tohoto návratu je potěšen také výsledkem ze včerejšího zápasu s Yeovilem, který svěřenci Mourinha deklasovali v poměru 4:0.

Návrat okořeněný kapitánskou páskou na ruce pak Carrick, jež ukončí po letošní sezoně svou bohatou kariéru, okomentoval slovy:

Pár přihrávek se mi nepovedlo, ale je skvělé být zpátky. Bylo to dlouho a bylo to frustrující. Do této chvíle to pro mě nebyla nejšťastnější sezona. Ale je skvělé být zpět. Musím přiznat, že to bylo trochu zvláštní po té dlouhé době. Ale je ohromné s kluky zase hrát a ještě důležitější je výsledek a skutečnost, že jsme se dostali dál. Nyní jsem už v pořádku a nějaký ten týden již trénuji. A očividně ještě nejsem v zápasové formě, ale cítím se dobře a hlavně zdravý, takže v tomhle žádné problémy nejsou.

Carrick pak věří ve více příležitostí pro sebe samého a také v úspěšný závěr sezony.

Je srandovní, jak z ničeho nic máme v podstatě všechny hráče zdravé. Snad to tak zůstane, protože teď nadešel čas se pořádně rozjet. Potřebujete z pohledu hráčů co nejvíce možností, protože zápasy půjdou jak na běžícím páse. Ale pokud máte tyto problémy na konci sezony, je to dobré znamení. Tohle jsme chtěli.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHodnotenie: Yeovil Town – Manchester United
Ďalší článokBoss po postupe v FA Cupe
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!