Boss po výhře nad Burnley

9

José Mourinho je potěšený za snahu, kterou se prezentovali jeho svěřenci ve včerejším zápase na Turf Moor.

Gólem Antohyho Martiala zvítězili United v poměru 1:0 proti svému soupeři z Burnley a stále tak živí jistou pravděpodobnost v honbě za titulem.

Na Burnley je to obtížné vždy
Tady to není nikdy lehké. Je to vždy obtížné. Pokud by se nám podařilo skórovat druhý gól, měli bychom už zápas pod kontrolou. Takhle ale šanci živili až do poslední vteřiny. Byli stateční a svou fyzickou hrou a presinkem nám to udělali náročné. A je to tak sezonu co sezonu. Pokud neskórujete, jste v problému.

Lukaku a jeho podíl na brance
Bylo to úžasné, ale občas lidé koukají útočníky pouze z pohledu počtu jejich branek, což pro Lukakua není férové, protože on je týmový hráč. Přihrávka na Martiala byla fantastická.

K Martialovi
Víme, že ve hře jedna na jedna dokážeme Martialem znepříjemnit jejich krajnímu obránci (Phil Bardsley) život, protože má neuvěřitelné kvality – umí to potáhnout dovnitř, do strany, stejně jako umí vystřelit na zadní, či na přední tyč – tak, jak to udělal dnes.

Nevstřelení druhé branky
Měli jsme šance ukončit zápas. Věděli jsme, co přijde – Vokes šel na hřiště a hra se pak stala mnohem důraznější. Poté jsme se už pouze bránili, ale v hráči podali v prodloužení statečný výkon.

Týmové nasazení
Při pohledu na tým musím o Smallingovi a Jonesovi říct, že byli jako obři. Stejný podíl na týmovém výkonu pak měl i Marouanne Fellaini, který ale odehrál pouze dvacet minut. Někdy se stává, že hráč, který přichází z lavičky, je mírně frustrován. Ale to se u mě nestává – hráči jdou na hřišti s tím, aby podali co nejlepší výkon.

Děláme, co můžeme (k Sanchezovi)
Buď to bude brzy, nebo nikdy. Je to blízko, ale když se to nepovede, tak se to nepovede. Mí lidé dělají všechno pro to – majitelé dali zelenou a pan Woodward na tom tvrdě pracuje. Všichni na tom pracují tak, abychom byli úspěšní.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokReview: Burnley – Manchester United 0:1
Ďalší článokMourinhov pohľad na kúpu Sáncheza
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!