Tuanzebe má všechno, tvrdí Shaw

7

Luke Shaw tvrdí, že jeho spoluhráč Axel Tuanzebe má vše potřebné, aby se na dlouhé časy stal skvělým středním obráncem.

Odchovanec klubu se letos již adaptoval na život v prvním týmu Josého Mourinha, nicméně je to právě portugalský manažer, který zvažuje jeho možné hostování. Zářivé budoucnosti talentovaného obránce si je však vědom anglický reprezentant Luke Shaw, který tvrdí, že Tuanzebe dokáže hrát téměř na každém postu v obraně, stejně jako ve středu záložní řady.

Axel je neuvěřitelný. Jeho talent je až zastrašující. Je silný, rychlý, energický a dobře čte hru, stejně jako dobře přihrává. Má všechno. Myslím, že nejlepší pozice pro něj je střední obránce. Pokud se jednou někde usadí, tak to bude právě tato pozice. Ale jak říkám, on umí všechno a je stále velmi mladý.

Když se opět podívám na utkání s Swansea (Carabao Cup), kdy přišel do zápasu za velmi chladného počasí, pár lidí bylo možná překvapeno. Ale on je rychle vyvedl z omylu. Já seděl na lavičce, sledoval jej a byl na něho pyšný. Stejně jako na Scotta McTominaye. Oba byli skvělí, ale především pak Axel, protože Scott už odehraný zápas měl.

Byl to jeho první zápas a ještě k tomu proti kvalitnímu soupeři. Myslím, že byl hráčem zápasu. A bohužel jsme jej ještě tolikrát hrát neviděli, ale jak fanoušci, tak i my jej na hřišti vídat chceme. Jeho pokrok vidíme na každém jednom tréninku. Myslím, že je připraven.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokShaw: Užívam si futbal a cítim sa silný
Ďalší článokVIDEOPreview: Burnley – Manchester United
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!