Pogba zazářil proti Stoke

17

Nejdražší posila v dějinách klubu francouzský záložník Paul Pogba předvedl ve včerejším zápase proti Stoke skvělý výkon a po zásluze byl fanoušky vyhlášen jako nejlepší hráč zápasu.

Pogba získal 86% všech hlasů a porazil v hlasování útočníky Martiala s Lukakem. Asistoval u úvodních dvou golů a dostal se již na devět úspěšných přihrávek na gól a vyrovnal se záložníkům z modré části Manchesteru Sanému a De Bruynemu.  Byl to od čísla šest opravdu fenomenální výkon, kdy v deštivé noci na Old Trafford dával hře tempo a absolutně ovládal střed pole po celých 90 minut. Pogba 77x přihrál svým spoluhráčům a 96x se úspěšně potkal s balonem, více než kterýkoliv jiný hráč na hřišti. Byl silný v osobních soubojích a dokázal, že i defenzivní část hry je jeho silnou stránkou. Po zápase se vyjádřil, že si užíval volnost jakou mu Mourinho poskytl a potvrdil že Rudí ďáblové rozhodně nevzdávají boj o titul.

Hrál jsem výše s větší svobodou a mohl jsem svými pasy hledat hráče vepředu pole. Vím, že se na tuto pozici hodím. Můžu zde využít svou sílu a všechny své přednosti, takže ano, hrát výše mi sedí.

Samozřejmě jsem rád, že jsem mohl spoluhráčům přihrát na góly, ale důležitější je, že jsme získali tři body. Pokud budu střílet více gólů – bude to skvělé, ale jde především o výsledek a dohnaní Manchesteru City v tabulce.

Jako všichni ostatní chceme ligu vyhrát, je to daleko, ale zkusíme to!

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokReview: Manchester United – Stoke City 3:0
Ďalší článokShaw: Užívam si futbal a cítim sa silný
Kempes9
Pocházím z Příbrami, ale momentálně žiji v Praze. Vystudoval jsem Policejní akademii a pracuji v oblasti technologické dokumentace staveb. United fandím od mala, protože jsem jiný klub neznal. Mezi mé oblíbené hráče patřili Ruud van Nistelrooy, Rio Ferdinand a samozřejmě Crisitano Ronaldo. Klub podporuji celý život a jsem jedním z těch, co United ze zásady nekritizují. Mezi mé další oblíbené sporty patří hokej a MMA.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!