PL2: Arsenal – United 4:0

Rezerva Manchesteru United nestačila ve 14. kole Premier League 2 na rezervu Arsenalu, které podlehla vysoko 4:0.

Domácí Arsenal byl od úvodních minut aktivnějším týmem a jako první se ke střele dostal Joe Willock, jehož pokus mířil těsně vedle branky Theo Richardsona. Do další střelecké příležitosti se dostal Eddie Nketiah, který však nepříliš prudkou střelou nemohl hostujícího brankáře ohrozit. V 19. minutě utkání se už hráči Arsenalu dočkali. Nketiah připravil střeleckou pozici pro Jeffa Reine-Adelaideho, který přesnou střelou do levého dolního rohu branky otevřel skóre utkání – 1:0. Reine-Adelaide se o několik minut později dostal do dalších šancí, nejprve však střílel vedle a později jej skvělým zákrokem vychytal brankář Richardson. Neuspěl ani Nketiah o chvíli později. V závěru poločasu se k první střele v zápase dostali také hráči Manchesteru United, konkrétně to byl Joshua Bohui, ale jeho střelecký pokus zlikvidoval bez větších problémů brankář Matt Macey.

V úvodu druhého poločasu byli hostující hráči blízko vstřelení vyrovnávající branky. Po zpětné přihrávce Matthewa Olosundeho se ke střele dostal Indy Boonen, jehož tečovaná střela skončila na tyči domácí branky. Po slušném úvodu druhého poločasu nicméně Manchester United po hodině hry inkasoval. Po pěkné individuální akci se střelecky prosadil Vlad Dragomir – 2:0. Hráči Manchesteru United se i po inkasované brance snažili útočit a brankář Macey musel dvakrát zasahovat proti šancím hostujících hráčů. Nejprve nohama vyrazil střelu Ethana Hamiltona a o několik okamžiků později muset vytáhnout hlavičku střídajícího Aidy Barlowa nad břevno své branky. V 84. minutě zasadil Arsenal United další ránu. Eddie Nketiah prošel přes Tyrella Warrena a střelou na bližší tyč překonal Richardsona v brance United – 3:0. O pouhé tři minuty později Nketiah udeřil znovu a to když využil ideální přihrávky Nelsona – 4:0. Manchester United tak utrpěl vysokou porážku 4:0 a v ligové tabulce mu patří předposlední sestupová příčka.