15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho: Přestup Sáncheze je možný

José Mourinho se vyjádřil k přestupovým spekulacím, kterým nemůže dominovat nikdo jiný než momentální hráč Arsenalu FC Alexis Sanchez.

Nejistý je pak osud arménského ofenzivního záložníka Henrikha Mkhitaryana, přičemž boss zvažuje také možnost hostování pro Axela Tuanzebeho.

Alexis Sánchez
Nejsem úplně sebevědomý, ale zároveň nejsem nesebevědomý (v otázce jeho přestupu). Pouze to sleduji s pocitem, že je stále hráčem Arsenalu. Mám tušení, že tam může zůstat. Ale také se může stěhovat, a pokud se stěhovat bude, máme šanci i my. Ale o hráče jako on bude určitě velký zájem i z jiných klubů. Kdo ví. Myslím, že Arsene Wenger a pan Gazidis (generální manažer) ví, co se stane. Já, abych se přiznal, nemám nejmenší tušení. Dnes (včera) jsem byl od těchto věcí úplně mimo. Soustředil jsem se na zápas a nikoliv na cokoliv jiného. Nebudu tady mluvit v žádných hypotetických rovinách. Je hráčem Arsenalu a může zůstat hráčem Arsenalu.

Henrikh Mkhitaryan
Tohle je náš hráč, hráč Manchesteru United, takže o něm hovořit mohu. Takového hráče mám rád, má svou kvalitu a mnoho nám může nabídnout. Pokud tu zůstane, tak proto, že je velmi dobrý hráč. Sezonu začal velmi dobře, ale pak šel s výkonností dolů. Minulou sezonu byl velmi důležitým hráčem a pomohl nám vyhrát Evropskou ligu, takže uvidíme, co se stane. Že bude zahrnut do obchodu a nás tak opustí? Možné je vše. Ale možné také je, že nás opustí. Trh je otevřen. A je velká škoda, že bude otevřen až do 31. ledna, protože já bych jej nejradši zavřel už nyní.

Axel Tuanzebe
Mám tým dvaadvaceti hráčů a chci mít tým dvaadvaceti hráčů. Možná mu nedávám takové šance, jako dávám Scottu McTominayovi, ale to je proto, že na jeho pozici mám mnoho hráčů. Dnes jsem měl na lavičce Marcose Roja a Victora Lindelofa, proto Axel šanci nedostal. Takže Axel je s největší pravděpodobností jediný, komu nechám otevřené dveře. Je talentovaný a potřebuje hrát. Nicméně stále potřebuji dostatek hráčů, neboť hrajeme Ligu mistrů, FA Cup a Premier League.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!