United aktivují klauzuli na prodloužení smlouvy s De Geou

20

David De Gea má ve smlouvě (která vyprší 30.6.2019) klauzuli o prodloužení o další rok. José Mourinho očekává aktivaci této klauzule pouze jako formalitu, nicméně jeho myšlenky sahají více do budoucnosti a doufá, že klub nabídne novou smlouvu, která by De Geu udržela na Old Trafford další roky.

 

Je zřejmé, že jako klub, který se chce neustále zlepšovat, si tuto možnost nenecháme uniknout. Pan Woodward není na dovolené (má ji jen zřídkakdy) a je jisté, že se pokusí dát Davidovi smlouvu, která ho zde udrží mnohem déle, než nabízí aktivace klauzule.

 

Na otázku, zda již nějaká jednání proběhla, odpověděl:

Nevím. Já nevyjednávám s hráči a nejednám o smlouvách, pouze důvěřuji zodpovědným osobám a jejich práci. Jediné co řeknu je, že cíl je jasný – udržet Davida.

 

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVIDEOPreview: Manchester United – Stoke City
Ďalší článokBBC: United sú favoritom na podpis Sáncheza
nazgul
Jmenuji se Vlastimil Paclt a pracuji v oblasti IT. Manchesteru United fandím zhruba od roku 1998 - v té době jsme s otcem sledovali zápasy United v Lize mistrů, což byla jediná příležitost, jak vidět Manchester živě v TV. Rád jsem také pročítal otcovi časopisy o fotbale, které si z dob "komunismu" schovával jako vzácnost a kde mimo jiné bylo mnoho článků o anglickém fotbale. Historie Manchesteru United mě chytla za srdce a já měl jasno v tom, kdo je a navždy bude můj tým.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!