Mourinho zvažuje Tuanzebeho hostování

42

Manažer United José Mourinho zvažuje možnost, při níž by poslal talentovaného mladíka Axela Tuanzebeho na hostování, na kterém by získával herní praxi.

Dvacetiletý mladík zasáhnul pod portugalským manažerem pouze do tří utkání a tak není divu, že boss tuto možnost reálně zvažuje.

Tuanzebe je velmi dobrý hráč, který ale nedostává moc příležitostí. Ale je to náš hráč a bude náš hráč – rozhodně si nenecháme utéct takto talentovaného kluka. A tak hostování do konce sezony je něco, co zvažujeme. Obáváme se ale zranění a taky možnosti, že jej budeme potřebovat. Už máme zraněného Erica Baillyho a další hráče na marodce si dovolit nemůžeme. Takže toto rozhodnutí odložíme až do konce přestupového okna.

Pokud musíme udělat rozhodnutí, uděláme jej na konci přestupového okna. A to v případě, že se nám nezraní další hráči, přičemž Eric Bailly je blízko svému návratu. V tom případě bude pro Axela hostování správnou volbou, protože on je hráč, který se nám zamlouvá.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokTlačová konferencia pred zápasom so Stoke
Ďalší článokU18: Sunderland – United 1:2
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!