01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Traore podepsal s United profesionální kontrakt

Vedení klubu je potěšeno, že sedmnáctiletý mladík Aliou Traore, který byl v akademii pouze jeden měsíc, se rozhodl s klubem podepsat profesionální kontrakt.

Záložník, který oslavil své sedmnáctiny teprve toto pondělí, nakoukl do klubu z Old Trafford již v létě, kdy se zúčastnil předsezónního tour. Oficiálně je však hráčem až od 3. prosince, kdy se vyřídil jeho přestup z francouzského PSG. Ředitel akademie Nicky Butt se pak k podpisu vyjádřil následovně:

Aliou je neuvěřitelně nadaný hráč a jsme rádi, že se rozhodl spojit svou profesionální kariéru s Manchesterem United. Samozřejmě bude potřebovat čas na adaptaci, ale má před sebou zářivou budoucnost a těšíme se na jeho výkony v týmu U18 v druhé půli sezony.

Traore se tak stal zatím posledním talentem, který svázal svou budoucnost s United. Před ním takto učinil také Angel Gomes a Kieran O´Hara. Tito hráči se pak určitě budou vzhlížet ve svých, nyní již spoluhráčích, jako jsou například Marcus Rashford, Jesse Lingard, Axel Tuanzebe, Joel Perreira či Scott McTominay, kteří jsou rovněž odchovanci United a kteří již v A-týmu několik utkání odehráli.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!