Herrera: Výkon proti Derby byl jedním z našich nejlepších

31

Ander Herrera po výhře nad Derby County chválí výkon celého týmu, přičemž jedním dechem dodává, že se jednalo o pravděpodobně nejlepší představení v sezoně.

Brankami Lingarda a Lukakua porazili svěřenci Josého Mourinha v poměru 2:0, což španělský záložník okomentoval následovně:

Myslím, že jsme předvedli jeden z nejlepších výkonů v sezoně. Měli jsme hru pod kontrolou, dobře se pohybovali a každý, kdo byl na hřišti, měl na celkovém výkonu velký podíl. Proto nemůžu uvěřit tomu, že jsme nevedli už po třiceti minutách. Ale nakonec jsme dvakrát skórovali, ale klidně jsme mohli dát branek šest či sedm.

Jedenáctý gól sezony pak vstřelil v životní formě hrající Jesse Lingard.

Ten gól byl úžasný, neuvěřitelný. Vždy se snaží a skvěle se pohybuje. A má skvělou střelu oběma nohama. Pokud to neustále zkoušíte, dříve či později se trefíte. Výsledkem pak byla tahle neskutečná střela.

V utkání se trefil také Romelu Lukaku, pro něhož to byla už šestnáctá branka v této sezoně napříč všemi soutěžemi.

Taky hrál dobře. Velmi nám pomohl držet míč. Náš druhý gól byla taky fantastický a kredit za to zaslouží i Anthony Martial. Ale nemůžu zmínit pouze dvě nebo tři jména, ale celý tým. Hráli jsme všichni dobře, dobře se hýbali a nabízeli se pro míč. Běhali, stříleli, přihrávali… Dařilo se nám vše. Samozřejmě, že i tak máme co zlepšovat, ale jinak bylo téměř vše správně.

Nyní se už hráči United těší na dalšího soupeře, kterého jim přidělí pondělní los. Na otázku, zda by bylo opět lepší hrát na domácí půdě, Herrera odpověděl:

Nikdy nevíte. Když jsme FA Cup vyhráli, chytli jsme doma West Ham a nakonec jsme s nimi hráli odvetu. Můžete mít doma problémy i s týmem z Championship – to je kouzlo tohoto poháru.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHodnotenie: Manchester United – Derby County
Ďalší článokBolt: Bolo by úžasné zahrať si na Old Trafford
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!