Tuanzebe: Shaw mě na tréninku šokoval

16

Axel Tuanzebe se v exkluzivním rozhovoru pro Inside United svěřil se svými pocity, když poprvé nakoukl do prvního týmu.

Coby náhradník se na hřiště podíval v posledním utkání proti Evertonu a stejně tak figuruje v týmu, který se v rámci FA Cupu střetne s Derby County. Dvacetiletý Tuanzebe se tak stává středem pozornosti a v rozhovoru se nechal slyšet, že jej uchvátil především Luke Shaw.

Na začátky s prvním týmem nezapomenete. Byli jsme spolu s Marcusem Rashfordem a Devonte Redmondem a začali trénovat. Byla to jedna z nejtěžších zkoušek v životě. Tehdy jsem byl ještě v týmu U18, který vedl Paul McGuinness. Mysleli jsme, že se jdeme jen dívat, ale hned jsme trénovali. Hráli jsme roli pozičního týmu a proti nám byl „A“ výběr. Bylo to náročné, především pak fyzicky.

Pamatuji si na rychlost Luka Shawa. Šokovalo mě to, ani jsem se k němu nepřiblížil. Byl jak střela, neuvěřitelné. Od té chvíle je takový můj vzor. A také jsme věděli, jakou cestu musíme ujít. Jednou to ale okusíte a chcete víc a víc.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHerrera vypichuje po zápase s Evertonem pozitiva
Ďalší článokTlačová konferencia pred zápasom s Derby
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!