24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Herrera vypichuje po zápase s Evertonem pozitiva

Spoustu pozitiv si bere španělský záložník po tom, co on a jeho spoluhráči porazili svého soupeře z Liverpoolu v poměru 2:0.

Velmi dobrým výkonem vstoupili svěřenci Josého Mourinha do nového roku, když brankami Martiala a Lingarda dokázali zvítězit nad Evertonem v poměru 2:0. Herrera pak celý zápas okomentoval následovně:

Oproti jiným utkáním jsme hráli s mnoho záložníky, ale nemůžeme si ztěžovat, jelikož máme široký kádr. A v případě remíz či proher nehledáme výmluvy. Nyní se nám zadařilo a pro jiný typ utkání budou zase připraveni jiní hráči.

Zasloužili jsme si otevřít skóre. Já se také pokusil vystřelit, stejně jako Paul (Pogba) a Jesse (Lingard), pokud se nemýlím. A v druhé půli se už Jesse fantasticky trefil a velkou šanci měl také Juan a hodně jich připravil i Luke (Shaw). Těch šancí jsme si připravili opravdu hodně, někdy se jednalo o střely, jindy o postupnou nátlakovou hru a celkově jsme tak předvedli dobrý výkon.

Herrera vyzdvihl především střelce sedmi branek v posledních devíti utkáních, Jesseho Lingarda.

Hrál fantasticky. Když máte možnost, musíte vystřelit. Mi se to třeba nepodařilo, já vystřelil proti Evertonu třikrát, nicméně je aspoň v co doufat. Jesse to také zkouší a co víc, oživuje hru svým pohybem. Je rychlý, nikdo se mu v tom nevyrovná. Chce se zlepšovat a ukazuje to na každém jednom tréninku a posléze i v zápasech.

Ale nechci mluvit pouze o Jessem. Fantasticky hrál také Anthony. Na hrotu dlouho nehrál a přesto si vedl skvěle. Juan rovněž a Victor (Lindelof) také nehrál na své pozici a viděli jsme od něj skvělé momenty.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!