Týmové novinky před zápasem s Evertonem

24

José Mourinho připouští, že počet zraněných hráčů mu způsobuje problémy s rotací kádru pro zápas s Evertonem a následné střetnutí s Derby County v rámci FA Cupu.

Chlapci se snaží, ale máme mnoho zraněných a teď jsme přišli o Lukaka a Ibrahimoviče. Zlatan bohužel musel přerušit svou několikaměsíční rekonvalescenci v době, kdy potřeboval sbírat minuty a postupně se dostávat do zápasového rytmu. Přišli jsme o něj na měsíc a k tomu se zranil Lukaku – u něj nevím na jak dlouho. U Fellainiho si ani nepamatuji, kdy naposledy hrál. Bylo to tak dávno, že skutečně nevím. Snad proti Brightonu doma ? Carrick tuto sezónu ještě neodehrál jediný zápas. Máme hodně zranění a je obtížné rotovat hráče.

Manažer se dále vyjádřil k vypadnutí z Carabao Cupu, díky čemuž bude mít tým čas na odpočinek.

Myslím si, že neúčast v semifinále poháru pro nás může být pozitivní, protože nám v lednu odpadnou dva zápasy a my budeme moct odpočívat, pracovat na sobě a zotavit se z některých zranění. Teď se musíme vypořádat s Evertonem a Derby County a poté budeme mít devět, nebo deset dní před Stoke City.

Pár vět k třem remízám a aktuální formě.

Tři remízy jsou lepší, jak tři porážky. Samozřejmě vím, že rozdíl mezi třemi remízami a třemi porážkami jsou pouhé tři body, ale mám na mysli mentální stránku. My potřebujeme zlepšit výsledky, nikoliv úroveň výkonu. V posledních dvou domácích zápasech – když odmyslím prvním branku Burnley po veliké chybě – jsem hráli dobře, byli jsme kreativní a snažili se, nicméně jsme nemohli hrát přímočarý styl, protože k tomu v tomto okamžiku nemáme hráče. Jsem tedy spokojen s kvalitou a týmovým duchem. Rok končíme na třetí příčce a my musíme bojovat zlepšení naší pozice.

zdroj:manutdZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPreview: Everton – Manchester United
Ďalší článokHodnotenie: Everton – Manchester United
nazgul
Jmenuji se Vlastimil Paclt a pracuji v oblasti IT. Manchesteru United fandím zhruba od roku 1998 - v té době jsme s otcem sledovali zápasy United v Lize mistrů, což byla jediná příležitost, jak vidět Manchester živě v TV. Rád jsem také pročítal otcovi časopisy o fotbale, které si z dob "komunismu" schovával jako vzácnost a kde mimo jiné bylo mnoho článků o anglickém fotbale. Historie Manchesteru United mě chytla za srdce a já měl jasno v tom, kdo je a navždy bude můj tým.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!