Lukaku odnesen na nosítkách

17

Útočník Romelu Lukaku nedokončil včerejší utkání se „Saints“ z důvodu poranění hlavy, kvůli němuž jej museli odnést na nosítkách.

Ve vzdušném souboji s Wesleym Hoedtem, který belgického útočníka trefil do zadní části hlavy, utrpěl Lukaku takový otřes, který mu nedovolil pokračovat dále ve hře. Nejlepšího střelce týmu United tak musel ještě v první půli nahradit mladík Marcus Rashford a po Zlatanovi je tak Lukaku dalším útočníkem na listině zraněných. K celé situaci se pak boss vyjádřil následovně:

To je fotbal. Měl smůlu. Mylsím, že šel s jejich holandským obráncem po míči a bohužel to bylo nešťastné jak pro Romela, tak i pro Hoedta. Nebylo to nic zákeřného a doufejme, ani vážného. Ale zápas bohužel dohrát nemohl.

Na kolik je pravděpodobné, že Lukaku nezakročí do následujících dvou utkání s Evertonem a Derby County, se boss vyjádřil takto:

Nevím. Ale špatné zprávy se dozvídám ihned. A žádná taková mi nedošla. Nicméně nad následujícími dvěma zápasy visí otazník. Bezpochyby.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHodnotenie: Manchester United – Southampton
Ďalší článokReview: Manchester United – Southampton 0:0
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!