25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho: Ibra může hrát na pozici deset

Boss se nechal slyšet, že zkušený Švéd Zlatan Ibrahimovič dokáže hrát i na pozici čísla deset.

Hned několik útočníků má k dispozici portugalský manažer José Mourinho, a tak jedním z jeho úkolů je poskládat je tak, aby každý dostal svou šanci. V této souvislosti Mourinho tvrdí, že nejzkušenější z útočníků, Zlatan Ibrahimovič, dokáže hrát i na pozici čísla deset, tedy postu staženého útočníka.

Švéd se již dokázal po svém návratu z těžkého zranění střelecky prosadit, a tak se nabízí otázka, speciálně po zahozených šancích jeho spoluhráčů v posledním utkání s Leicesterem, zda by právě on neměl na hřišti dostávat více šancí. Na tento „problém“ boss odpověděl:

Poslední utkání, které hrál (Bristol), jsme vystřídali Daleyho Blinda za Lukakua, přičemž Lukaku hrál na pozici devět a Zlatan na pozici deset. A vím, že už se jednalo o část utkání, v němž mu docházely síly a navíc je to rozený střelec, ale proč ne?

Přesto, že Ibrahimovič ještě pravděpodobně není v optimální kondici, dá se očekávat, že jeho zapojení do jednotlivých utkání bude čím dál větší.

On je jedna z variant. Proti Bristolu hrál více než hodinu. Klidně může v zápasech startovat. Devadesát minut je pro něj momentálně asi moc, to záleží na soupeři, ale v základu klidně může začít.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!