Rojo: Musíme jim vnutit naši hru

15

Marcos Rojo věří, že v dnešním utkání v rámci Carabao Cupu musí on a jeho spoluhráči ‚vlítnout‘ na soupeře už od samého začátku.

Přesto, že si v derby s městskými rivaly Manchesterem City způsobil argentinský obránce zranění hlavy, na následující utkání se těší a doufá ve velké nasazení všech hráčů United.

Přesto, že hrajeme venku, je důležité, abychom zůstali pozitivní a zápasu dominovali a vnutili jim naši hru. Pokud se nám to povede, můžeme se vrátit domů s vítězstvím, které tolik potřebujeme. Lidé tvrdí, že tato trofej není důležitá, ale pokud jste již v této soutěži došli daleko a můžete ji nakonec i vyhrát, chcete ji.

Rojovi se také v nedávném utkání WBA podařilo červený dres United obléct již po sté, k čemuž se vyjádřil následovně:

Jako hráč chcete pouze pracovat co nejusilovněji a právě to nás všechny hráče vede k soutěžení mezi námi. Bylo těžké kvůli tomu zranění být mimo hru, ale to více je skvělé být zpět.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPreview: Bristol City – Manchester United
Ďalší článokHodnotenie: Bristol – Manchester United
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!