Lingard je hladový po gólech

7

Křídelník Jesse Lingard je i po několika trefách v posledních utkáních stále hladový po střílení branek.

Po tom, co se pětadvacetiletý Angličan trefil i do sítě WBA, si připsal již sedmou branku v této sezoně a svými výkony tak doposud významně pomohl k momentálnímu druhému místu v tabulce Premier League. Ke své formě se pak Lingard vyjádřil následovně:

Samozřejmě když hrajete vepředu, tak chcete dát co nejvíce gólů, nebo jich co nejvíce připravit. Takže hrát tam s Romelem (Lukakuem) znamená, že si v tomto chceme co nejvíce vyhovět. Hrával jsem tam (vepředu) už coby mladík, poté jsem se ale v rezervě přesunul buď napravo, nebo nalevo, ale nyní se opět stahuji do středu. Tam (uprostřed) dostanete na nohu daleko více míčů, takže můžu ovlivnit mnohem více věcí. A jsem také blíže střednímu útočníkovi. Jsem hladový po gólech a pokud týmu jakkoliv pomůžu – střílením branek, či asistencemi – k výhře, je to pro mě to hlavní.

Lingard se ještě vyjádřil k poslednímu utkání, kterým se United opět dostali na vítěznou vlnu.

Jsou to další tři body. Myslím, že jsme dobře bránili a hlavně první půle byla pohodová. Pak jsme trochu zvolnili, ale i tak jsme tři body urvali. Bylo důležité se vrátit na vítěznou vlnu. Myslím, že se nám daří. Uvidíme, zda tak vydržíme až do konce sezony.

Na otázku, zda se ještě svěřenci Josého Mourinha dokážou dotáhnout na vedoucí City, odpověděl:

Myslím, že v kterékoliv jiné sezoně bychom s těmito body byli na prvním místě. Musíme teď zkrátka vítězit, to je to nejdůležitější. Budeme brát zápasy jeden po druhém, koncentrovat se pouze na ně samotné a uvidíme, jak nakonec skončíme. S týmem, který máme, si musíme věřit v každém utkání. Někdy hrajeme špatně a stejně vyhrajeme a jindy naopak hrajeme dobře a body ztratíme, ale takový už je fotbal.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokGary nie je spokojný s prestupovou politikou United
Ďalší článokTímové novinky pred duelom proti Bristolu
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!