Gomes podepsal profesionální smlouvu

11

Vedení klubu je potěšeno, že může oznámit, že talentovaný mladík z akademie United právě podepsal s klubem svůj první profesionální kontrakt.

Sedmnáctiletý klenot je v klubu již od svých šesti let a prošel tak již řadou výběrů jednotlivých kategorií. Svůj debut pak zaznamenal na samém konci sezony 2016/17, kdy zasáhl do utkání proti Crystal Palace. Co se týče reprezentačních zkušeností, i ty již stihl pobrat a to především na mistrovství světa do sedmnácti let, kde byl členem vítězného mužstva Albionu. K tomuto velkému kroku se pak Gomes vyjádřil následovně:

Manchester byl vždy velkou součástí mého života. Jsem zde od svých šesti let a na svůj debut v prvním týmu jsem strašně pyšný. Tento klub je proslulý tím, že dává šanci mladým hráčům a i toto byl jeden z důvodů, proč jsem zde podepsal svůj profesionální kontrakt. Jsem stále mladý a tak se pouze těším na progres, který mi umožní zdejší trenéři. Chopím se každé příležitosti.

K této události se také vyjádřil šéf akademie Nicky Butt.

Angel ušel dlouho cestu, během níž se vyvíjel, a jsme rádi, že se rozhodl podepsat profesionální smlouvu zde. Je stále mladý a má dobrý přístup k trénování. Je to rozený talent a může mít velkou budoucnost.

Manažer United, José Mourinho, se také pochvalně vyjádřil na adresu Gomese.

Jsem nadšený, že se Angel s námi rozhodl podepsat profesionální smlouvu. Na konci minulé sezony jsem mu dal možnost nakouknout do velkého fotbalu, čímž se stal nejen nejmladším hráčem v novodobé historii Premier League, ale také nejmladším hráčem reprezentujícím United od roku 1953, který je spojen se jménem Duncana Edwardse.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokOdkaz Phila Jonesa pre fanúšikov
Ďalší článokBoss pred zápasom s Baggies
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!