Mata: de Gea je nedoceněn

11

David de Gea je dle svého spoluhráče ze španělského národního týmu, Juanem Matou, nedoceněným brankářem.

Ofenzivní záložník pak svůj názor zakládá především na fantastické minulé sezoně, kterou de Gea zažil, a kterou podpořil například nedávným výkonem proti Arsenalu FC. I přesto však byl sedmadvacetiletý brankář v rámci ocenění nejlepšího brankáře FIFA přehlídnut na úkor Gianluigiho Buffona.

O Davidovi už bylo všechno řečeno. Ať už ze strany žurnalistů, fanoušků, spoluhráčů, bývalých spoluhráčů… Je fantastický. Svůj neuvěřitelný talent ukazuje v každém jednom utkání. Stálost jeho výkonů z něj dělá nejlepšího. Třeba to, co ukázal proti Arsenalu, nám zachránilo body. A nevím, proč někteří lidé jej nedokážou docenit. Prý nebyl na nějakém seznamu nejlepších brankářů, nebo co to vůbec bylo, což je podle mě nesmysl. Týden co týden vidíme, jak je skvělý. Je jeden ze tří nejlepších brankářů, možná dvou… a možná je vůbec ten nejlepší. Podle mě ten nejlepší je a docenit by to měli i novináři mimo Anglii.

Mata se také vyjádřil k losu Ligy mistrů, který přiradil svěřencům Josého Mourinha Sevillu FC.

Anglické kluby se všechny kvalifikovaly a většina z prvního místa. A těší se na úvodní střetnutí. Ale v našem případě je brzy na to tvrdit, kdo postoupí. Já jsem pouze rád za to, že anglickým klubům se letos daří víc než kdy jindy.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMourinho po zápase s Bournemouthom
Ďalší článokBoss: Bailly je vážne zranený
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!