Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – Manchesteru United
Mediálne správy

Mata: de Gea je nedoceněn

David de Gea je dle svého spoluhráče ze španělského národního týmu, Juanem Matou, nedoceněným brankářem.

Ofenzivní záložník pak svůj názor zakládá především na fantastické minulé sezoně, kterou de Gea zažil, a kterou podpořil například nedávným výkonem proti Arsenalu FC. I přesto však byl sedmadvacetiletý brankář v rámci ocenění nejlepšího brankáře FIFA přehlídnut na úkor Gianluigiho Buffona.

O Davidovi už bylo všechno řečeno. Ať už ze strany žurnalistů, fanoušků, spoluhráčů, bývalých spoluhráčů… Je fantastický. Svůj neuvěřitelný talent ukazuje v každém jednom utkání. Stálost jeho výkonů z něj dělá nejlepšího. Třeba to, co ukázal proti Arsenalu, nám zachránilo body. A nevím, proč někteří lidé jej nedokážou docenit. Prý nebyl na nějakém seznamu nejlepších brankářů, nebo co to vůbec bylo, což je podle mě nesmysl. Týden co týden vidíme, jak je skvělý. Je jeden ze tří nejlepších brankářů, možná dvou… a možná je vůbec ten nejlepší. Podle mě ten nejlepší je a docenit by to měli i novináři mimo Anglii.

Mata se také vyjádřil k losu Ligy mistrů, který přiradil svěřencům Josého Mourinha Sevillu FC.

Anglické kluby se všechny kvalifikovaly a většina z prvního místa. A těší se na úvodní střetnutí. Ale v našem případě je brzy na to tvrdit, kdo postoupí. Já jsem pouze rád za to, že anglickým klubům se letos daří víc než kdy jindy.

zdroj: manutd.com

Mohlo by vás zaujať

Mike Phelan o svojej budúcnosti v United

babel.m

Rash: Viem, odkadiaľ pochádzam a za akým klubom stojím

Marky

Wazza: Ole je hlavný kandidát na prácu manažéra United

Marky


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!