06/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Boss před utkáním s Bournemouthem

Manchester United se po prohraném derby znovu zkusí vrátit na domácí vítěznou šnůru a to ve večerním utkání s Bournemounthem. Klubový manažer Jose Mourinho odpovídal na dotazy novinářů.   

Myšlenky na derby

Tato tisková konference je o nadcházejícím zápase s Bournemounthem, není to pozápasová tiskovka o derby.

Vždy se pokoušíme vyhrát

Vždy se snažíme vyhrát a znovu opakuji, že po špatném výsledku vždy chcete v dalším utkání uspět o to víc. Když jsme prohráli na Chelsea, v dalším zápase jsme měli extra motivaci. Chelsea o víkendu prohrála na West Hamu, proto budou chtít v dalším kole uspět o to více.

Jdeme zápas od zápasu bez ohledu na čelo tabulky

Když to bylo osm bodů, stále jsem říkal, že jdeme zápas od zápasu. Každý zápas se pokoušíme vyhrát a získat co nejvíce bodů. Máme bodů, kolik máme. V loňském období jsme měli o sedm či osm bodů méně. V minulém zápase jsme Bournemounthu darovali bod, teď se pokusíme získat všechny tři.

O zraněných hráčích

Marcos Rojo utrpěl v nedělním derby ošklivou tržnou ránu na hlavě. Utkání opustil již po prvním poločase a nad jeho startem visí otazník

Je to statečný kluk. Zatím nevím v jakém je stavu, ale pokud nebude moci nastoupit, máme na jeho post jiné varianty.

Phil Jones je připraven nastoupit

Phil byl o víkendu na lavičce. Své zranění již překonal a já doufám, že bude k dispozici po zbytek sezóny.

Nastoupit do utkání je připraven Nemanja Matič. Naopak dlouhodobě zraněný Eric Bailly a Marouane Fellaini do utkání nezasáhnou.

Portugalský manažer opustil tiskovou konferenci již po pár minutách, protože si stěžoval na pokládané otázky, které se týkaly všeho jiného, jen ne večerního utkání.

Zdroj: www.manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!