25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Andrei Kanchelskis legend
Mediálne správy

Kančelskis vzpomíná na derby

Bývalé pravé křídlo United z devadesátých let Andrei Kančelskis vzpomíná na jedno ze svých fenomenálních představení, které se mu povedlo v derby s Manchesterem City. Při demolici „hlučných sousedů“ se mu totiž podařilo vsítit hattrick, na který rád vzpomíná dodnes.

V roce 1994 zažilo Maine Road (tehdejší domácí stadion Manchesteru city) černý den, jelikož právě tehdy svěřenci Alexe Fergusona deklasovali svého městského rivala v poměru 5:0. A fenomenální výkon předvedl křídelník Andrei Kančelskis, kterému se podařilo vsítit hattrick. Pro MUTV se při příležitosti zítřejšího derby vyjádřil k této vzpomínce následovně:

Byl to skvělý pocit. Že jsme vyhráli 5:0, bylo něco skvělého. A tehdy to byl můj první hattrick v životě. Nikdo si nepamatuje mé góly Arsenalu, Aston Ville nebo Sheffieldu United. Všichni si pamatují právě tento hattrick, protože se jednalo o derby. Byl jsem šťastný, protože porazit 5:0 Manchester City, je fajn výsledek.

Jedna z otázek v rámci rozhovoru pak pochopitelně směřovala k zítřejšímu derby.

United potřebují derby vyhrát dvakrát. Bohužel v tento moment nevidím v týmu City žádnou slabinu, ale když se vám je podaří porazit dvakrát, máte velkou šanci na zisk titulu.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!