24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Shaw dostane více šancí, tvrdí Mourinho

José Mourinha byl mile překvapen výkonem levého obránce Luka Shawa ve včerejším utkání United s CSKA Moskva, který se dlouhodobě potýkal s nedostatkem příležitostí.

Svěřenci Mourinha vyhráli v poměru 2:1, přičemž lví podíl na tomto vítězství měl právě Shaw, který odehrál již padesáté utkání v červeném dresu. Za výkon, kterým se prezentoval, obdržel ocenění „hráč zápasu“, s čímž boss pouze souhlasí.

Velmi dobrý výkon to byl. Především co se týče hry dopředu. Vytvářel šance, byl aktivní. A tak není divu, že kolem osmdesáté minuty už kvůli své snaze neudržel tempo. Však to byl jeho první zápas v sezoně. A šance ještě dostane.

Čekal dlouho (na šanci), ale zasloužil si ji. Ono není lehké důvěřovat hráči, který nehrál měsíce a v utkání, v němž potřebujete bodovat. A chtěl jsem udělat změny, ale na hráče, kteří potřebují vydechnout, ne aby hrál Luke. Ale přesto jsem Lukovi důvěřoval a řekl jsem mu, že dostane devadesát minut. Řekl jsem mu, že tohle je pouze příležitost, jak se zlepšit. A musím konstatovat, že s jeho výkonem jsem opravdu spokojený.

Že Shaw v utkání dominoval, potvrzuje skutečnost, že ocenění pro hráče utkání získal s neuvěřitelným náskokem. S jednaosmdesátí procenty hlasů naprosto předčil druhého Juana Matu (10%) a Marcuse Rashforda (9%).

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!