Lindelof: Učím se každý den

4

Švédský obránce Victor Lindelof se v posledních zápasech dostal do velmi dobré formy, nicméně přesto uznává, že prostoru k dalšímu učení má spousty.

Své působení na Old Trafford nezačal třiadvacetiletý obránce zrovna nejlépe, ale nyní to vypadá, že se z tlaku na něj vyvinutého oklepal a navázal tak na své výkony z Benfiky. 

Když přijdete do nového klubu, musíte se učit. Stále se učím, každý den se dozvím něco nového a pracuji tvrdě tak, abych byl týmu nápomocný. A také tým se mi snaží být nápomocný, pomáháme jeden druhému. Nemohu vybrat pouze jednoho spoluhráče, protože mě opravdu podporoval celý tým. Všichni se podíleli na tom, abych se od svého příjezdu zde cítil dobře.

Lindelof také porovnal anglický a portugalský fotbal.

Anglická liga je tvrdší než portugalská. A když jste v Manchesteru, v jednom z největších klubů na světě, jste stále na očích. Tohle je asi největší rozdíl.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMourinho pred zápasom s CSKA Moskva
Ďalší článokPreview: Manchester United – CSKA Moskva
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!