Kdo bude zahrávat přímé kopy?

15

Skvěle zahraný přímý kop Ashleyho Younga v zápase s Watfordem vzbudil řadu otázek o tom, kdo bude nadále zahrávat standardní situace.

První volbou v týmu Josého Mourinha na zahrávání přímých kopů byl vždy Paul Pogba, nicméně po Youngově brance v posledním ligovém utkání už pozice Francouze tak neotřesitelná není. Sám Pogba se pak k tomu vyjádřil následovně:

Upřímně, získal jsem faul, ale on (Young) ke mně přišel a ihned si vzal míč. Ani se mě neptal, tak byl sebevědomý. Vzal si jej a skóroval. Nicméně já bych se nikdy s nikým nehádal o zahrávání přímých kopů nebo penalt, protože náš cíl je vždy stejný. Chceme skórovat a vyhrát zápas. Takže jsem za něj rád.

Na otázku, kdo tedy v utkání s Arsenalem bude zahrávat přímé kopy, odpověděl:

Ten, kdo se na to bude cítit. Ash nyní skóroval proti Watfordu, takže je možná ve formě a když se na tu bude cítit i nyní, tak je to v pořádku. A pokud já, tak mu to také řeknu. Uvidíme, co se tane v utkání.

Sám manažer Arsenalu Arsene Wenger pak potvrdil, že ve vzájemném střetnutí hraném dnes večer v Londýně nenastoupí útočník Gunners Alexandre Lacazette.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokFerdinand: Lukakuho problémom je prítomnosť Zlatana
Ďalší článokManažér po zápase s Arsenalom
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!