Southgate obhajuje situaci kolem Jonese

2

Trenér anglického reprezentačního týmu Gareth Southgate tvrdí, že on a jeho lékařský tým udělali správné rozhodnutí, co se týče nominace Phila Jonese. Tato nominace, která však vedla ke zranění středního obránce, se vůbec nelíbila manažerovi United Josému Mourinhovi.

Již čtyři soutěžní zápasy musel Phil Jones vynechat kvůli zranění, které se přivodil v přátelském utkání s Německem (10. listopad). Především aspekt přátelského utkání byl Mourinhovi proti srsti, jelikož on sám by do utkání, v němž by o nic nešlo, hráče ve špatném zdravotním stavu nikdy neposlal. Trenér reprezentačního týmu Southgate má na celou kauzu ale jiný názor.

Vedli jsme nad jeho situací dialogy. Bylo to společné rozhodnutí a byli jsme si jisti, že je to správné rozhodnutí. Já věřím svému lékařskému týmu a jejich radám. Jsou to zkušení odborníci. Bohužel se i takové věci dějí. Já jen doufám, že se Phil vrátí tak brzo, jak jen to půjde.

Southgate také dodal, že mezi ním a bossem United není žádný rozpor.

S Josém sympatizuji. Jako manažer nechcete ztratit hráče pro zranění. Abych řekl pravdu, pro mě je to nejhorší možný scénář vrátit hráče do klubu zraněného. A Manchester jako klub nás ve všem podporuje. Někdo tvrdí, že ne, ale tohle je klub, s kterým spolupracujeme nejvíce. Máme skvělý vztah.

zdroj: skysports.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHerrera a Mourinho na adresu Roja
Ďalší článokPripravuje sa film o Zlatanovom životnom príbehu
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!