Mourinho je nadšený po víťazstve na Vicarage Road

Boss cítil, že jeho zverenci mohli streliť oveľa viac gólov, po napínavom víťazstve 4-2 nad Watfordom.

Mohli sme streliť aj sedem gólov

Mali sme dať sedem gólov. Boli sme veľmi nebezpeční po celých 90 minút, mali sme šance skórovať v prvom polčase a kontrolovať zápas, taktiež sme mali šancu kontrolovať hru, keď bolo 3-0, pretože 3-0 je viac ako dosť na výhru ale stratili sme koncentráciu a dali sme im možnosť. Tá prišla s ich prvým gólom a po ňom sme sa pár minút báli, že stratíme body.

V druhom polčase bolo jednoduchšie skórovať

V druhom polčase malo byť 5 alebo 6-0 a bolo ľahšie streliť góly ako v prvom polčase, no my sme tieto šance nepremenili a toto je futbal. Z ničoho nič penalta a 3-1, to hneď zmení priebeh zápasu. Ale bolo to povinné víťazstvo a na konci, keď bolo 3-2, hra bola otvorená a Jesse mal skvelú iniciatívu a „zabil zápas“.

Pekné góly a skvelé šance

Úžasné góly, spálená šanca na 4-0, taktiež aj perfektná akcia na konci prvého polčasu a v druhom sme mali veľký tlak a Romelu mal tú tutovku s odkrytou bránou, Paulova hlavička bola tiež dobrá. Mali sme veľa šancí, ktoré vznikli z ničoho, ale 3-1 zmenilo priebeh zápasu.

Striedanie Matiča

Nemanja mi povedal, že chce ísť dole – to on nerobí, ak to nie je nič dôležité. Je to niečo svalové.

Young vo forme

Bol dobrý. Hrá skvelo. Viem, na ktorých pozíciach môže byť pre nás užitočný. Táto pozícia ľavého obrancu je preňho ako vyšitá v tomto období jeho kariéry. Som prekvapený, že mu Paul dovolil zahrať priamy kop. Na tréningu má vysoké percento premenených priamych kopov, no máme na to iných hráčov a niekedy ich nejde kopať, no dnes po jeho prvom góle mal odvahu. Paul mu dal možnosť a bol to krásny gól.

Prístup Watfordu

Veria si, nemajú čo stratiť, sú tímom, ktorý nie je pod žiadnym tlakom, hrajú si svojim spôsobom. Pre nich je prehra 3-0 alebo 5-0 úplne to isté, takže po góle na 3-1 sa vrátili do hry a mali pár minút, kde sme my mali už v kľude dohrávať zápas, no my sme mali veľké problémy.

Lukakuov výkon

Myslím si, že potrebuje zmluvu na kopačky. Momentálne nemá zmluvu so žiadnou značkou, preto nosí čierne kopačky. Sranda bokom, pracuje ohromujúco pre tím. Nikdy by som ho neobvinil za to, že nepremení jednoduchú šancu, nikdy. Je ohromný profesionál. Nemôžem byť zaňho šťastnejší.

Radosť za Martialov prínos

Áno, som rád. Myslím, že s narastajúcim počtom zápasov trochu trpí. Cítil som, že v druhom polčase pôjde nižšie a nižšie. Stále je ešte mladý a jeho telo, jeho biologická stavba, dovoľuje zlepšenie, no v prvom polčase mal výbušnú silu v nohách. Bol nebezpečný pre súpera a strelil dôležitý gól.