03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Martial o vztahu s Mourinhem

Anthony Martial promluvil o tom, jak je momentálně obtížné se probojovat do základní sestavy Josého Mourinha a jaký spolu mají vztah. Prozatím se objevil v šestnácti zápasech, naneštěstí pouze v osmi z nich nastoupil hned od začátku.

Mladý Francouz i přes jeho omezený čas strávený na hřišti dokázal v této sezóně vstřelit šest gólů a na dalších šest přihrát. Navíc v úterním mezinárodním přátelském utkání proti Německu při jeho návratu do národního týmu po krásné individuální akci v pokutovém území asistoval na Lacazettův gól.

Je tvrdý na nás všechny, je tvrdý tedy i na mě, o tom není pochyb.

prozradil webu Premier League.

Ale vím, že to je pro můj prospěch. Také vím, že mě má rád jako člověka, takže tam není žádný problém ohledně disciplíny, který vzešel z falešných řečí. Ale samozřejmě cíl je, abychom byli všichni v dobré kondici a připraveni hrát každý zápas, v což doufám, že budu dělat. Ze začátku jsme se tak dobře nepoznali, ale časem se to zlepšovalo. Zná moje silné i slabé stránky, takové, jaké jsou, ale výsledek je takový, že se učíme dávat tomu všechno tím nejlepším možným způsobem.

zdroj: football365.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!