24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Lukaku o formě a střelbě gólů

Romelu Lukaku přiznal, že nekonzistentní forma Manchesteru United mohla mimo jiné ovlivnit také jeho formu střelby gólů. Belgický útočník si nepřipsal přesný zásah v posledních sedmi zápasech za klub.

Poslední dobou jsme nepředváděli takové výkony jako na začátku sezóny.

řekl Lukaku televizi Sky Sports.

Sezónu jsme začali ničením týmů, byli jsme dominantní a vytvářeli jsme si šance, ale v posledních pár týdnech jsme na stejné úrovni nehráli a tím to bylo těžší i pro mě. Je to určitá věc, kterou si sezónou musíte projít, ale teď se vrací pár hráčů po zranění a doufám, že se dostaví stejné, či ještě lepší výkony než na začátku sezóny. Můžeme si vytvořit více šancí a vstřelit více gólů.

Lukaku je také neoblomný v tom, že návrat Zlatana Ibrahimoviće bude mezi spoluhráči vítán. Vytáhlý Švéd se neobjevil v sestavě United od dubna, kdy utrpěl závažné poranění kolena v zápase proti Anderlechtu ve čtvrtfinále Evropské ligy.

Opravdu mě to motivuje, protože on je dalším dobrým hráčem, který se přidá do mužstva. Pokud čelíte týmu, jakým jsme my, je to pro soupeře těžké. Vracející se Ibrahimović nám pomůže dohnat Manchester City. Je to stále raná fáze sezóny a nic ještě není ztracené. Můžeme být mnohem lepší než nyní.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!