Jak si vedli hráči v reprezentačních dresech?

23

Poslední dny byly ve znamení reprezentačních utkání a v některých z nich pochopitelně nechyběli ani hráči z Old Trafford.

Pojďme se tedy společně podívat na to, co se událo svěřencům Josého Mourinha během jejich reprezentačních povinností.

Jones opět na listině zraněných
Negativní zpráva přišla z tábora Albionu, který včera odehrál přátelské utkání s Německem. V pětadvacáté minutě totiž musel střídat obránce Rudých ďáblů Phil Jones, a to pro zranění stehenního svalu. Na přesné informace o rozsahu jeho zranění se pak stále čeká.

De Gea na dovolené
Sobotní utkání Španělska s Kostarikou sledoval náš brankář pouze z lavičky náhradníků, nicméně i přesto si hráči z Pyrenejského poloostrova poradili se svým soupeřem v poměru 5:0. Odpočinek byl dopřán také Nemanju Matičovi, který tak mohl pouze sledovat vítězství svého týmu proti Číně.

Čisté konto Sergia Romera
O poznání více práce měla naše brankářská dvojka Sergio Romero. Ten zasáhl do střetnutí proti Rusku a významně tak pomohl svým spoluhráčům k vítezství v poměru 1:0. Branku v tomto utkání pak zařídil útočník našeho městského rivala Sergio Aguero.

Lukaku na listině střelců
Romelo Lukaku opět rozvlnil síť, když pomohl svému týmu k remíze 3:3 s Mexikem. Síť pak rozvlnil hned dvakrát, čímž se stal, společně s Bernardem Voorhoofem and Paulem Van Himstem s třiceti góly nejlepším reprezentačním střelcem historie.

Victor ‚victorious‘
Jedinné „ostré“ utkání z našich hráčů pak odehráli obránci Victor Lindeloef a Matteo Darmian, když se střetli týmy Itálie a Švédska. Vítězně z tohoto klání pak vyšel náš střední obránce, když seveřané porazili Italy v poměru 1:0.

Martial také v akci
K výhře 2:0 nad Walesem pomohl svému týmu také Anthony Martial.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokLukaku reaguje na kritikov
Ďalší článokLukaku o formě a střelbě gólů
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!