24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Jak si vedli hráči v reprezentačních dresech?

Poslední dny byly ve znamení reprezentačních utkání a v některých z nich pochopitelně nechyběli ani hráči z Old Trafford.

Pojďme se tedy společně podívat na to, co se událo svěřencům Josého Mourinha během jejich reprezentačních povinností.

Jones opět na listině zraněných
Negativní zpráva přišla z tábora Albionu, který včera odehrál přátelské utkání s Německem. V pětadvacáté minutě totiž musel střídat obránce Rudých ďáblů Phil Jones, a to pro zranění stehenního svalu. Na přesné informace o rozsahu jeho zranění se pak stále čeká.

De Gea na dovolené
Sobotní utkání Španělska s Kostarikou sledoval náš brankář pouze z lavičky náhradníků, nicméně i přesto si hráči z Pyrenejského poloostrova poradili se svým soupeřem v poměru 5:0. Odpočinek byl dopřán také Nemanju Matičovi, který tak mohl pouze sledovat vítězství svého týmu proti Číně.

Čisté konto Sergia Romera
O poznání více práce měla naše brankářská dvojka Sergio Romero. Ten zasáhl do střetnutí proti Rusku a významně tak pomohl svým spoluhráčům k vítezství v poměru 1:0. Branku v tomto utkání pak zařídil útočník našeho městského rivala Sergio Aguero.

Lukaku na listině střelců
Romelo Lukaku opět rozvlnil síť, když pomohl svému týmu k remíze 3:3 s Mexikem. Síť pak rozvlnil hned dvakrát, čímž se stal, společně s Bernardem Voorhoofem and Paulem Van Himstem s třiceti góly nejlepším reprezentačním střelcem historie.

Victor ‚victorious‘
Jedinné „ostré“ utkání z našich hráčů pak odehráli obránci Victor Lindeloef a Matteo Darmian, když se střetli týmy Itálie a Švédska. Vítězně z tohoto klání pak vyšel náš střední obránce, když seveřané porazili Italy v poměru 1:0.

Martial také v akci
K výhře 2:0 nad Walesem pomohl svému týmu také Anthony Martial.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!