18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho: Fellaini byl fantastický

Přestože svěřenci portugalského manažera utkání s Chelsea nezvládli tak, jak by si asi kdekdo z Old Trafford představoval, našel boss na prohraném utkání i jistá pozitiva.

Jedním z nich byla přítomnost belgického záložníka Marouanna Felainiho, který se na hřiště podíval coby střídající hráč, a který na bosse svým výkonem dokázal zapůsobit. A byl to právě Fellaini, kdo se dostal do jedné z největších šancí Rudých ďáblů, nicméně i jeho vychytal reprezentační kolega Thibaut Curtois. Mourinho se pak k výkonu urostlého záložníka vyjádřil následovně:

Myslím, že Fellaini hrál fantasticky a to jak z mého pohledu, tak také z pohledu spoluhráčů, fanoušků a vlastně celého klubu. Byl dlouho zraněný a včera trénoval vůbec poprvé s týmem, a to pouze v případě potřeby. Takže jsem za něj rád a nechci odejít bez toho, aniž bych tohle o něm neřekl. Střídáním jsem chtěl na hřiště přispět kreativitě. Když Chelsea dávala na hřiště defenzivní hráče jako Rudiger nebo Drinkwater, odříznulo to Rashforda a Martiala. Ale Marouanne se s tím popral. Měli jsme tak na hřišti mnohem více možností, díky čemuž jsme si vytvořili šance. Jednak jak střílel po zpracování míče hrudníkem, a posléze, když Rashford střílel levačkou. Curtois neměl šanci tuto střelu chytit, nicméně ta šla mimo. Hráči do toho dali vše. Gól jsme si zasloužili.

zdroj: manutd.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!