27/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho před zápasem proti Benfice

José Mourinho naznačil možnost nasazení Martiala a Rashforda společně do sestavy a dále informoval, že nikdo z jeho hráčů není nově zraněn.  

O Martialovi a Rashfordovi:

Před týdnem proti Swansea spolu hráli, takže v tom nevidím problém. Problém je, že nemůžeme hrát s dvanácti hráči v poli a nemohou hrát všichni současně. Anthony a Marcus spolu dokáží hrát a my to můžeme zopakovat proti Benfice, nebo v jakémkoliv jiném zápase, ale nikdo tu teď nepřemýšlí o jiném soupeři. Nikdo nepřemýšlí o Chelsea – je to jen Benfica a Liga mistrů.

Šance se kvalifikovat do další fáze:

Máme mnoho zápasů, takže pokud by se nám podařilo se kvalifikovat, bylo by to lepší. Pokud bychom se kvalifikovali z prvního místa, nedá se tvrdit, že je to lepší než druhé místo pro los do další fáze. Někdy skončíte první a máte horší los, než ten z druhého místa. Ale fotbal je fotbal a my preferujeme být na prvním místě.

O Benfice:

Jsou lepším týmem než Basilej a CSKA. Nachází se v obtížené situaci a musí bojovat o každý bod, aby se dostali alespoň do Evropské ligy. Od našeho společného zápasu v Lisaboně, vyhráli oba domácí zápasy, takže si více věří a jsou více „Benficou“, než před dvěma týdny. Očekávám tedy obtížné utkání.

O Svilarovi *(18; nejmladší brankář, který nastoupil v Lize mistrů):

Je velmi dobrý. O víkendu udržel čisté konto. Má dobrou osobnost a je dobrým brankářem.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!