01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Lukaku si zaslouží více uznání, tvrdí Mourinho

Letošní posile a střelci sedmi ligových branek, Romelu Lukakuovi se, dle bosse, nedostává od fanoušků tolik uznání, kolik by si zasloužil.

I přes vstřelené branky, stejně jako za vliv na celkovou hru United, se belgický útočník netěší adekvátnímu zájmu ze strany fanoušků. Alespoň to tvrdí portugalský manažer Mourinho, který zaznamenal, že v případě neskórování se na hlavu Lukakua snáší pouze kritika.

Byl bych rád, kdyby mi fanoušci vysvětlili to, proč jej tak nepodporují. Dává do toho všechno a myslím si, že není férové, aby pouze jediný gól dělal celkový rozdíl ohledně hodnocení jeho výkonů. Není to správné. Jsem tím trochu znepokojen, ale rozhodně nikoliv jím samotným. S hráčem jsem spokojen velmi.

Mourinho jako příklad uvedl poslední utkání s Kohouty, kde útočníci United neměli za úkol pouze střílet branky a povinnosti navíc měli zkomplikované kvalitou a taktikou soupeře.

Opravdu někdy nechápu reakce fanoušků. Podporují vůbec Rudé ďábly? Někdy mi přijde, že nikoliv, přestože naši útočníci odvádí skvělou práci. Dnes (zápas proti Tottenhamu) jsme hráli se dvěma útočníky proti třem světovým obráncům, a to dokonce měli i obranné povinnosti jako presování. A myslím, že se s tím poprali velmi dobře přesto, že soupeř s tím už má, se svými třemi obránci, řadu zkušeností.

Zdroj: goal.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!